Copyright © Desigmo 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt:

(+48) 503 780 551

biuro.desigmo@gmail.com

pn-pt: 10:00 - 18:00

Zamów indywidualną wycenę (za darmo) lub uzupełnij formularz aby otrzymać ją na podany przez Ciebie adres e-mail.

Mówimy prostym i nie technicznym językiem, tak aby wszycy nas rozumieli, nie stosujemy języka branżowego, którego nikt oprócz nas nie rozumie.

Zamów indywidualną wycenę

Nasze usługi

W Desigmo stworzymy projekty do startującej, całkowicie nowej, jak i do już istniejącej firmy. Zajmiemy się też rebrandingiem, czyli poprawimy wygląd Państwa logo czy wizerunku graficznego firmy, tak aby wyróżnić Państwa firmę na tle konkurencji. Tworząc projekty dla Państwa skupiamy się na trzech gałęziach: Strony internetowe, fronty lokali, oraz projekty graficzne.

Strony www

Strony www

Podczas tworzenia stawiamy na ponadczasowy design oraz prostotę w obsłudze CMS. Strony internetowe tworzymy od podstaw i na życzenie wdrażamy. Oferujemy strony responsywne, działające na urządzeniach mobilnych w każdych rozdzielczościach. Strony internetowe projektujemy obecnie na najlepszym dostępnym CMS: Webwave. Realizujemy zlecenia od projektu po uruchomienie w internecie.

Fronty

Fronty

Szyldy, fronty sklepów. Oferujemy kompleksowe wykonanie zarówno projektu graficznego jak również doradztwo w doborze odpowiedniego kierunku. Modernistyczne wzory pozwalają przyciągnąć klienta, a dzięki odpowiednio dobranemu stylowi nie starzeją się jak źle dobrana grafika.

Projekty graficzne

Grafika

Doświadczenie oraz kreatywność podczas wykonywania projektów pozwala nam na osiągnięcie pożądanych efektów, gwarantując jakość oraz pełne zadowolenie inwestora. Nigdy nie porzucamy rozpoczętych projektów, a pracę zawsze konsultujemy z inwestorem. Zajmujemy się identyfikacją wizualną, logotypami, brandigiem, rebrandingiem. Przygotowujemy grafikę pod całe kampanie reklamowe.

Obejrzyj nasze portfolio

#desigmo

Potrzebujesz darmowej wyceny?

Uzupełnij formularz